З лікувальної практики
Контузія і ушкодження хребта внаслідок бойових дій – чоловік, 56 років
Воїн, 56 років, отримав контузію – вибухова хвиля кинула його на дерево на висоту 4 метри. Вага чоловіка – 116 кг!
При огляді: пошкодження хребта – в шиї грижа С5 з вираженою деформацією хребта в цому місці, протрузії в попереку; контузія голови.
Клініка: 1) при нахилі голови чи кашлянні – різке запаморочення; 2) стійкі болі в попереку і оніміння пальців правої стопи.
Після півторамісячного (!) стаціонарного лікування бійцю зовсім не покращало, і це дуже здивувало полковника медслужби.
Після двох (!) сеансів структурної корекції організму вже був здивований пацієнт: болі в попереку пройшли, оніміння пальців стопи зникло повністю; суттєво зменшилися запаморочення. А людині пропонували операцію на шийному відділі хребта! Якби це сталося, воїн на довгі місяці став би небоєздатним – і це у кращому випадку!
Неважко зіставити ці два варіанти лікування:
- Кількість затраченого часу: півтора місяці – і два сеанси СКО.
- Кількість грошей: тисячі з державних коштів на ліки – і нуль гривень у мене, оскільки бійців я лікую безкоштовно.
- Результат: нульовий з необхідністю нейрохірургічної операції – і повноцінне відновлення здоров’я.
- Боєздатність: сумнівна після операції – і максимально швидке повернення в стрій після сеансів СКО.
Це ми говоримо про матеріальні, моральні й часові затрати на одного бійця! А їх сотні й тисячі! І головне – всі залишаються небоєздатними довгий час, а це прямі втрати для держави. Проста арифметика і очевидні речі!
Резюме: поєднання офіційної медицини та структурної корекції організму у випадках бойових травм і контузій є дуже дієвим і необхідним! Потрібна спільна робота.
Болі в колінах, тазі, попереку – жінка, 50 років
Скарги пацієнтки: дуже важко ходити, болі в колінах, тазі, попереку, вночі доводиться мочитися 3-4 рази. При огляді: блоки тазу, поперекового віддділу хребта, опущення нутрощів.
Результати після двох сеансів СКО: легкість у тілі, суттєво збільшилася дистанція ходи – останні роки вже й мріяти про таке не могла; сечоспускання вночі один раз. Пацієнтка зізналася, що налагодилися місячні: по 2-3 дні й без препаратів. До сеансів кілька років місячні тривали по 8-10 днів, мусила колоти кровоспинний препарат вікасол; пропонували видалити матку. “Картина маслом!”
Нетримання сечі після пологів – жінка, 30 років
Консультації профільних спеціалістів – урологів, гінекологів – безрезультатні. У приватній клініці запропонували затратне по часу лікування з всілякими процедурами, в тому числі ін’єкції в уретру (думаю, досить болісна процедура) вартістю 35 тисяч гривень. Жінка відмовилася.
При огляді: причина проблеми – сечовий міхур лежить на матці, матка давить на нього; блоки в тазі й поперековому відділі, звідки йде управління на органи малого тазу; спазм судин у животі, який зміщував внутрішні органи; спазм тонкого кишечника і сечового міхура.
Після одного сеансу СКО відновилося нормальне, повне наповнення сечового міхура. Нетримання сечі припинилося. Се ля ві!
Гінекомастія – чоловік, 28 років
Після першого сеансу структурної корекції організму біль та інфільтрат зменшилися на 20%, після другого – на 60%, третього – майже все розсмокталося.
Висновок: можна обійтися без оперативного втручання чи провокативних фізпроцедур.
Лікування зуба мудрості – чоловік, 30 років
Під час сеансу структурної корекції організму зроблена корекція шиї, черепа, щелепи і зуба. Одразу ж біль вщух десь на 80-90%, через день чоловік забув про нього зовсім. Через два тижні – зуб повністю перестав турбувати.
Спазм шлунка і тонкого кишечника – чоловік, 33 роки
При огляді: виражені блоки в грудному відділі хребта, які зумовлюють стійкий спазм шлунка і тонкого кишечника. Звідси вся симптоматика протягом року. Такі механічні блоки ліками не знімаються.
Після першого сеансу стало на 80% легше, після другого – все повністю гаразд. Дано рекомендації.
Дисплазія кульшових суглобів – дівчинка, 8 років
При огляді: виражена вроджена двостороння дисплазія кульшових суглобів, більше ліворуч, виявлена вперше! Блокований таз і поперековий відділ хребта, постава трохи згорблена. Підчерепні блоки хребта, які зумовлюють зниження зору і періодичні головні болі.
Дитина півроку займається гімнастикою, розтяжками і т.д. Блоки в грудному відділі свідчать про те, що “місток” (прогин назад) вона виконує неправильно: замість розтяжки і прогину в грудному відділі вона прогинається в попереку. Це класична помилка. Мало того, при защемлених диспластичних тазостегнових суглобах прогини в попереку (“місток”) дають надмірні навантаження на хребет. І рано чи пізно це “вилізе боком” – грижі хребта, зміщення хребців… Просто зараз у дитини ще є ресурс, і вона не відчуває дискомфорту чи болю.
Отже, що виходить: замість користі від занять гімнастикою, дитина формує серйозні проблеми, які дадуться взнаки в недалекому майбутньому.
За таких обставин насамперед слід зайнятися тазостегновими суглобами – це буде йога, розтягування тазової зони. І зняти підчерепні блоки – остеопатично.
Післяопераційний стан (шунтування судин серця) – чоловік, 68 років
При огляді: “просіли” хребет і грудна клітка, блоки в грудному відділі хребта, спазм крупних судин в грудях, зміщення осей тіла, зажим центру управління серцем у лівій лопатці. Проведена корекція вищевказаних структур. Не стало слабкості й болю в грудині; з’явилася сила. Дано рекомендації.
Резюме: до операції шунтування і після неї є прямі показання для проведення структурної корекції організму (СКО). Без цього повноцінне відновлення організму проблематичне. СКО дає результат максимальний – і одразу на столі.
Забій тазу й спини – чоловік, 63 роки
Після першого сеансу структурної корекції організму пацієнт явно жвавіший, шия не болить, тіло значно полегшало. Нудота виникає через підвищення тиску. Після другого сеансу практично здоровий, тиск знизився.
Післяопераційний стан – жінка, 28 років
Під час сеансу усунуто блоки в тазі, попереку, знято спазми й перекоси в животі. Болю немає, легкість в усьому тілі; пацієнтка вільно лягає на живіт.
Після таких операцій можна і бажано вже на другий день проводити сеанс структурної корекції організму і позбавляти пацієнта непотрібних страждань. Чим раніше – тим краще.