Лікування

КОСТОПРАВ Олесь Олександрович – лікар-остеопат. Мануальна медицина, реабілітація.

Структурна корекція організму©. Діагностика та лікування хвороб хребта, суглобів, опорно-рухової системи. Зняття гострого та хронічного болю в тілі. Грижа диска без операції, правлення зміщених внутрішніх органів.

Напрямки роботи Що лікуємо Протипоказання Сеанс і діагностика Вартість

Основні напрямки роботи:

 

^ вгору 

 

Висока ефективність лікування при таких патологіях:

 

^ вгору 

 

Протипоказання:

  • гострі інфекційні, хірургічні, терапевтичні та психічні стани
  • онкологія
  • туберкульоз

 

^ вгору 

 

Сеанс і діагностика

Робота провадиться руками, комплексно з усім тілом, професійно, швидко (в середньому 2-3 сеанси), БЕЗ БОЛЮ, з інтервалом 1-2-3 дні.

Сеанс включає в себе діагностику, лікування, рекомендації.

Діагностика клінічна – візуальна + пальпаторна, точна і рання, спрямована на виявлення першопричин проблем. Діагностується хребет, таз, череп, суглоби, внутрішні органи, судини, осі тіла, м’які тканини. Виявляються перекоси, спазми, зміщення на стадії, коли ще інструментальні обстеження й аналізи не показові, тобто на доклінічній стадії, стадії формування проблем. Організм дає фахівцю більше інформації, ніж пацієнт може розказати про себе сам.

Звідси:

  • точна діагностика – правильне лікування
  • економія часу і грошей пацієнта, бо в більшості випадків не потрібні обстеження, консультації “вузьких” профільних спеціалістів

Спочатку треба привести в норму всі структури організму, а функції організм як саморегулююча система відновить сам. Щоденна практика це підтверджує.

Відмінність клінічної діагностики від загальновживаної традиційної (УЗД, рентген тощо):

  • виявлення ранніх симптомів майбутніх проблем, коли ще немає клінічних проявів, і пацієнт їх не відчуває
  • виявлення функціональних змін у тілі, які не фіксуються медичною апаратурою: спазми органів і судин, зміщення дисків, органів, черепних і тазових кісток, осей тіла, кісток стопи і т.п.
  • виявлення порушень краніосакрального ритму, який є базовим для життєдіяльності організму і не фіксується жодним приладом – тільки руками
  • виявлення залишкових закрутів (спінів) у кістках після травм, переломів, операцій – це ті закрути, які “крутять” кістки на негоду в похилому віці

Проблема сьогодення: діагностик – багато, консультацій – багато, а результати малоефективні.

Лікувальний сеанс

Робота провадиться з усім тілом, без болю, нетравматично. Усуваються виявлені при діагностиці зміщення, защемлення, спазми, перекоси, деформації, що дає максимальний лікувальний ефект зразу ж, на столі. Лікуються не окремі симптоми, а весь організм; крім основної проблеми, при нагоді вирішується низка інших. Наприклад, хворий скаржився на біль у спині і в животі. Після сеансу цих скарг немає, плюс стало легше дихати, голова світліша і т.д.

Перший-другий сеанси показові: якщо лікування правильне – стає значно краще. Все решта – пусті балачки про індивідуальні особливості, важкість патології, необхідність тривалого лікування…

 

^ вгору 

 

Вартість лікування:

Один сеанс = діагностика + лікування + рекомендації. Кількість сеансів залежить від Вашої проблеми і стану; в більшості випадків – 1-3.

З 1 травня 2023 вартість сеансу 2500 грн. Для тих, кому важко (воєнний час) – ціна за домовленістю.

Бійців лікую безкоштовно.

Вартість прийому для дитини від 0 до 1000 грн – залежно від обсягу роботи.

 

^ вгору 

 


Запис на прийом:   +38 (094) 924-72-12.

Як доїхати »