Поради

Поради

  1. Виконуючи сидячу роботу, щогодини робіть перерву – активно порухайтесь, походіть по сходах, промніть шию і голову. Витрачені кілька хвилин відновлять вам ККД праці і сторицею окупляться в роботі.
  2. Раз на день варто пропотіти: включаються всі судини, системи, органи. В стані спокою приблизно 2/3 мікросудин бувають пасивні. При їх включенні активізуються ендокринна, імунна, видільна системи, йде реальне омолодження організму.
  3. Під час фізичних вправ ніколи не йдіть через біль: у цей момент ви активно руйнуєте своє тіло.
  4. Кожне серйозне, відчутне падіння залишає якийсь слід у тілі: защемлення в тазі чи хребті, спазм судин, зміщення нутрощів, інше. Ці сліди, як правило, самі не проходять, не “розсмоктуються”. Те ж саме стосується станів після операцій, пологів, ДТП. Тому за таких обставин доцільно чимраніше застосувати структурну корекцію організму.
  5. Лікування проблем кінцівок (артрози, болі, оніміння, післяопераційні та післяпереломні стани, інше…) без розблокування відповідних ділянок хребта – марна справа. Першопричина і базова проблема завжди в хребті.
  6. При гострих болях не поспішайте натирати тіло мазями чи гріти: часто це збільшує набряк і болі. При гострому болю в спині потрібен спокій, знеболюючі препарати – спазмалгон, но-шпа, солпадеїн, баралгін тощо – і консультація спеціаліста. Див. також: Що робити, якщо ви “підірвалися” або пошкодили хребет.
  7. При болях в попереку низько не сідайте: таз має бути вище колін. У глибоких кріслах, на м’яких диванах краще не розсідатися. Низька посадка в авто – провокативна.
  8. Будь-яке хронічне захворювання починайте лікувати з цілісної проробки тіла у остеопата. Слід розблокувати хребет і таз, зняти спазми судин і перекоси тіла, поставити нутрощі на місце, згармонізувати всі структури органызму. В більшості випадків цього досить для оздоровлення.
  9. Лікуйтесь у спеціалістів! Уникайте грубих маніпуляцій на хребті, особливо у шийному відділі – це небезпечно!
  10. Примусові розтяжки тулуба, хребта на апараті, столі, через підвішування з гирями мають бути чітко дозовані. Головна помилка – перерозтягування хребта, що призводить до загострення болю. Тому зробили кілька сеансів, стало краще – вчасно зупиніться!
    Протипоказання:
      гострий біль у хребті;
      зміщення хребців – спондилолістез.
  11. Робите масаж тіла – чудово! Однак раджу перед тим завітати до фахівця з мануальної медицини, щоб звільнити тіло від защемлень у хребті, тазі, голові, органах і судинах. Відчуєте суттєву різницю.
  12. Якщо маєте багато проблем із здоров’ям, і вам призначають велику кількість аналізів, обстежень, консультацій – зупиніться! Як правило, все безрезультатно. Це означає, що в тілі відбулися серйозні структурні зміни, які можна поправити тільки руками, – а саме: “просів” хребет, опустилися нутрощі, змістилися осі тіла і т.д. За такої ситуації структурна корекція незамінна, а ліки – безпорадні.
  13. Якщо ви всю ніч тасуєте подушки – значить, пора поправити верхньогрудний і шийний відділи хребта. Не чекайте гострого болю.
  14. Кілька разів на рік проходьте лікувально-оздоровчі сеанси структурної корекції організму – цим ви продовжите свою молодість, збережете здоров’я і час, якість життя буде значно вищою.

    Фізкультура, спорт, SPA – це все прекрасно, але недостатньо для здоров’я. З часом в тілі все одно накопичуються збої, помилки, зношеність, які можна усунути лише з допомогою спеціаліста.

  15. “Тіло – інструмент усвідомлення, і ставлення до нього має бути бездоганним”, – К.Кастанеда.
  16. Не слухайте порад: “не йди до костоправа, бо поламає”. Ламає дурний чи невмілий.
  17. Єдиний банк, який не підведе – це наше тіло: що вклав, те й маєш. Тому вкладайте в своє здоров’я час, зусилля, гроші – вернеться сторицею. Якщо цього не робити, то, очевидно, доведеться вкладати в болячки. Займайтесь фізкультурою – це незамінно нічим!
  18. Будьте доброзичливими і добродушними – збережете купу свого здоров’я. Постійно формуйте радість у собі – буде легше жити.
  19. Якщо апатія, депресія, нема сил – робіть щось добре для інших безоплатно, і до вас прийде радість і сила.
  20. Дві проблеми в тілі з віком, після 35-40 років:
      нема опори в животі і промежині, тому просідає хребет, опускаються нутрощі, людина сутулиться;
      стискається грудний відділ хребта, деформується шия, падає енергетика людини.

    Звідси рекомендації:
      укріплювати черевний прес і діафрагму тазу;
      розтягувати тіло, особливо грудний відділ;
      перед виконанням фізичної роботи при ослабленому черевному пресі одягати підтримуючий пояс (корсет) на “липучках”.

  21. Старість – це згасання бажань і фізична неміч. Робіть висновки.