Живіт і емоції

Живіт – це головний енергетичний і вегетативний центр тіла. Тут плавиться їжа, обробляється інформація, накопичується енергія – і формуються проблеми. Зокрема, в животі знаходяться мільярди нервових клітин, які чутливо реагують на наші емоції та думки. Яким чином?

Негативні емоції стискають внутрішні органи і спазмують судини. А ще виснажують енергетично, призводячи до опущення нутрощів. Сміх може руйнувати защемлення, але глибинних, задавнених емоцій не знешкоджує. Таким чином негативні почуття й породжені ними проблеми живуть у нашому тілі роками, “резонують” у схожих ситуаціях, накопичують свої вияви – і тим самим підсилюють реакцію внутрішніх органів.

Наприклад, напружені стосунки з близькими “блокують” роботу підшлункової залози. Звідси порушення системи травлення, ендокринної системи (вироблення інсуліну), головні болі й депресія – бо блокуються підчерепні шийні хребці, які є проекцією підшлункової залози у хребті. Сум, нудьга, туга руйнують серце. Постійне копирсання у дріб’язковому минулому спричинює геморой. Страх викликає спазм шлунка. Дитина боїться контрольної роботи в школі, потім боїться зустрічі з батьками після поганої оцінки за ту контрольну, боїться насмішок від однокласників… Злість б’є жовчну систему. Невдоволення собою руйнує сечостатеву систему. І так далі – перелік можна продовжувати. Подібних моментів у житті кожного з нас – тисячі, і це все “добро” осідає здебільшого в животі, меншою мірою – в грудях.

Тому в абсолютної більшості пацієнтів – та й нібито зовсім здорових людей – у животі є проблеми, породжені емоціями, які фактично визначають рівень здоров’я/нездоров’я людини. Ці проблеми визначаються протягом однієї хвилини під час сеансу структурної корекції організму.

Ось цікавий і нестандартний випадок »