Дисфункція яєчників

Діагнози та симптоми Дисфункція яєчників – це порушення менструального циклу: збільшення чи зменшення циклу (понад 35 днів – або менше, ніж 21 день), болісні місячні, явна зміна настрою перед місячними чи під час їх перебігу. І не так страшні ці прояви, як можливі віддалені наслідки: безпліддя, міома матки, онкологія, мастопатія, кровотечі…

В основі дисфункції – ендокринні зміни в організмі, нестабільність чи ненормальність психоемоційної сфери жінки.

Розрізняють центральні причини дисфункції яєчників: ураження ендокринної чи центральної нервової системи, – і периферійні: запальні процеси органів малого тазу, захворювання матки, маткових труб та яєчників. Саме з периферійними причинами можна результативно працювати засобами СКО – структурної корекції організму.

  1. Блоки в тазу чи поперековому відділі хребта викликають порушення іннервації – управління органами малого тазу: спазмуються зв’язки, на яких кріпляться матка, труби та яєчники, спазмуються судини – і ці органи не отримують достатню кількість крові. Цього цілком досить для виникнення дисбалансу.
  2. Спазм у животі тонкого кишечника зажимає дві яєчникові артерії, які постачають кров’ю яєчники, – і це дає збій у їхній роботі.
  3. Зміщені чи опущені органи живота тиснуть на органи малого тазу і таким чином порушують їхнє функціонування.
  4. Спазм внутрішньої клубової (рос. подвздошной) артерії від стресу погіршує кровопостачання матки та придатків.
  5. Дисфункція щитовидної залози, наднирників часто буває зумовлена защемленнями в хребті, що негативно впливає на роботу яєчників.

Тому СКО – робота по усуненню защемлень у хребті, тазі, зняття судинних спазмів, корекція зміщених органів та черепних структур, що “відають” гормональним балансом – дає досить відчутний лікувальний результат, аж до припинення багатомісячних невиліковних маткових кровотеч. Власна робота і спостереження це підтверджують.