Будь-яка травма (більша чи менша), падіння, операція чи ДТП залишають в організмі негативний слід. З роками сума таких несправностей у тілі збільшується, бо, як правило, їх ніхто вчасно не корегує. Виникають зміщення – перекоси – тяги в хребті, тазі, м’яких тканинах. Організм сам не спроможний їх вправляти – він до них пристосовується (жити ж треба), але функціональність його знижується, часом суттєво. В більшості випадків діагностична апаратура не фіксує цих зрушень, а людині зле.
Що роблю я? Діагностую руками ці зміщення – перекоси – тяги, усуваю їх, відновлюю співвідношення органів, нормалізую силові лінії організму. Це найефективніша робота – результат, зазвичай, тут і зараз, на місці.
Післяопераційні рубці, спайки, інфільтрати, болі – наслідки ортопедичних, нейрохірургічних, гінекологічних, урологічних, хірургічних, проктологічних та ЛОР-операцій.
Кожна операція – це травма для тіла, яка залишає свій слід в організмі, здебільшого на все життя. Це можуть бути зміщення й перекоси тканин тіла, спазми м’язів, фасцій чи судин, залишкові вектори (спіни) в кістках чи м’яких тканинах, післяопераційні рубці і спайки. Чим об’ємніша операція, тим глибші негативні зміни в тілі. Хірурги зробили свою справу, а далі – “живи як знаєш”. Іде дуже багато часу й сил на самовідновлення організму, що не завжди буває можливим. Йому потрібна допомога мануальної медицини, яка в рази прискорює одужання і робить його набагато повнішим. І чим раніше після операції працювати з цими структурами, тим краще.
У більшості випадків саморегуляції організму не досить – для нівелювання наслідків хірургічного втручання потрібна допомога ззовні. Структурна корекція організму – це найкраще за таких обставин.
Робота провадиться з усіма тканинами тіла: поверхневими і глибинними. Її наслідки – це результати комплексного підходу до вирішення проблем в організмі:
- усуваються перекоси, закрути, знімається напруга з рубців і спайок,
- усуваються інфільтрати, венозні та лімфатичні набряки,
- збільшуються об’єми руху в суглобах,
- пом’якшується структура тіла,
- проходять чи істотно зменшуються найдавніші болі,
- покращується функція систем і органів тіла,
- зростає енергетична наповненість,
- поліпшується настрій,
- відновлюється працездатність.
Післяпологові стани. Симптоми: болі в тазі, спині, животі, “розірваність навпіл”; порушення сечоспускання, дефекації, сну; втома, апатія, депресія, знижена лактація, інші.
За 1-2 сеанси всі структури тіла приводяться в норму, організм стає єдиним цілим, іде швидке відновлення.
Стани після протезування і видалення зубів, імплантування. Протезування та видалення зубів – досить травматичні процедури для щелеп. Після них залишаються невидимі, але стійкі й потужні векторні скрутки кісток щелеп і черепа, защемлення в шиї. Це викликає біль, сповільнює загоєння, зменшує результативність роботи стоматологів, часто спричинює біль у голові та шиї, інколи – невдале протезування.
Досить 1-2 сеансів структурної корекції організму для значного покращення стану пацієнта – швидко проходять біль і набряк. Оптимально – зробити один сеанс до протезування, щоб привести все до норми, і 1-2 сеанси після.
Більше про післяопераційний період »