Найцікавіші пацієнти

Найцікавіші пацієнти 1.  Після ДТП, політравм.
2.  Із спондилолістезами.
3.  Ті, від яких офіційна медицина відмовилася.
4.  Ті, які втратили надію на одужання, зневірилися в медицині.
5.  З купою проблем, які поокремо не вирішуються спеціалістами різних профілів, а лише всі разом в одних руках фахівця з мануальної медицини.
6.  Після операцій.
7.  Після складних множинних переломів.
 

1. Після ДТП, падінь в організмі залишаються множинні струси, зміщення м’яких тканин, нутрощів, кісток, спазми судин, м’язів, мозкових оболонок. Хірурги-травматологи “склали” пацієнта, проте не усунули ці явні, але непомітні для них проблеми. Тіло як побите, тканини тіла “кричать”, а пацієнта втішають тим, що “живий – і слава Богу, а що ж ти хочеш після такого”.

Так от, при застосуванні структурної корекції організму робота з таким пацієнтом – суцільне задоволення. Під руками все оживає, кожна клітина-тканина займає своє природнє місце, відходять болі, спазми, защемлення просто на столі. Разючий результат при порівнянні стану до і після.
 

2. Спондилолістези – зміщення хребця (хребців), а не дисків. Це досить-таки груба патологія, яка може давати серйозні проблеми і потребує дуже тонкої настройки тіла – жорсткі методи вкрай небажані. За таких пацієнтів неохоче беруться, бо можна легко погіршити стан хворого.

Не треба намагатися будь-якою ціною ідеально виставити хребець – це додаткова травма. Достатньо корекції, щоб хребець зайняв оптимальне на даний момент місце. Дати пацієнту рекомендації, навчити його корективній гімнастиці, яка направлена на послідовну самокорекцію і стабілізацію хребта.

Приклад з лікувальної практики »
 

3,4,5. Коли офіційна медицина не може зарадити. Ці пацієнти – найчастіше “хроніки”. Зазвичай, мають множинні структурні зміни в тілі, тому й множинні функційні негаразди. Структурна корекція всього тіла знімає ряд проблем пацієнта, вивільняє купу енергії і дає реальний шанс вийти з хронічно-несприятливого стану, вести більш активний і повноцінний спосіб життя – якщо він сам цього хоче.
 

6. Після будь-яких операцій (порожнинних, травмо-ортопедичних, нейро-, кардіо-) у тканинах залишається пам’ять травми. Це видимі й невидимі, але “видимі” для рук фахівця зміщені м’які й тверді тканини тіла. Цю пам’ять можна зняти тільки засобами мануальної медицини – СКО, остеопатії. Тоді набагато легше проходить післяопераційний період, швидше гояться рани, і головне – в подальшій перспективі функціональність організму значно вища.
 

7. Після переломів, вивихів у кістках і суглобах залишаються сили деформації: вектори сили удару, інерційні спіни, енергетичні рикошети – назви різні, суть одна. Зокрема, вони стають причиною того, що в похилому віці починає “крутити” кістки на негоду. Все це “добро” залишається там назавжди, якщо його не зняти руками.
 

Такі й подібні випадки засвідчують переваги остеопатичного підходу, при якому організм діагностується і корегується як єдина цілісна біомеханічна система.