Дві базові структурні деформації людського тіла з віком

У більшості людей з віком з’являються дві структурні зміни тіла, що тягнуть за собою довжелезну низку проблем. Перша – це зігнута спина (збільшений грудний кіфоз – див. викривлення хребта). Друга – випнутий живіт (опущення нутрощів).

З грудного відділу хребта виходять нерви, які регулюють діяльність внутрішніх органів грудної та черевної порожнини. При згинанні спини ці нерви стискаються. Це порушує управління внутрішніми органами, і вони просідають, опускаються. Опущені органи тягнуть спину вперед і вниз, тим самим згинаючи її ще більше, порушуючи управління животом. Коло замкнулося.

І чим далі, тим гірше. Голова зміщується вперед, для її утримання м’язи шиї весь час в напрузі (“щоб башка не впала”). Йде защемлення всіх шийних структур – судин, нервів. Звідси втома, ненормальний тиск, запаморочення, головні болі, зниження зору, слуху й енергетики, серцеві болі, невралгії, дисфункції живота, порушення сечоспускання і т.д.

Що необхідно? Розірвати замкнуте коло.

  1. Розвернути грудний відділ хребта, зняти з нього жорстку компресію, підтягнути опущені нутрощі грудної порожнини – крупні судини, середостіння, зв’язки; зняти спазм діафрагми.
  2. Підняти нутрощі живота.

Це все можна виконати, застосовуючи структурну корекцію організму – СКО.

Для закріплення результату необхідно кілька хвилин на день для вправ:

Все швидко і докорінно змінюється – розвидняється в голові, стає легше дихати, з’являється цілісність і легкість у тілі…

Рівна постава – мінус багато проблем!