За що Ви платите гроші

Діагнози та симптоми 1. За чіткий, конкретний діагноз! Ніяких нудних і – головне! – зазвичай абсолютно непотрібних обстежень і аналізів. Остеопатична діагностика провадиться візуально-пальпаторно, протягом кількох хвилин, – і дає цілісну картину, що з організмом не так.

2. За полегшення тут і зараз – одразу на столі. Якщо лікування правильне, воно дає результат негайно.

3. За швидке й результативне системне лікування – 1-3 сеанси, з поясненням суті проблеми і вичерпними рекомендаціями на подальше життя: що і як робити, щоб бути незалежним від болячок і лікарів.

4. За усунення причин хвороби – замість тривалої боротьби з переліком розрізнених симптомів. Остеопатичні методики дозволяють розглядати організм як єдине ціле, виявити причину проблеми і швидко позбутися її. А разом з однією проблемою часто відходить цілий “букет” несприятливих ознак і відчуттів.

5. За набуту незалежність від медикаментів – у більшості випадків цілковиту! А скільки здоров’я й грошей іде на ліки?

Більшість несприятливих симптомів і хвороб в організмі бувають спричинені проблемами механічного характерузащемленнями в хребті, зміщеннями нутрощів, спазмами судин, блоками і т.д. Медикаменти можуть зняти біль або тимчасово “дезорієнтувати” організм, але не усувають таких проблем в цілому. Лікування їх відбувається тільки природнім чином.

Спершу потрібне стартове налагодження біомеханіки організму – цим і займається СКО. Іноді цього й досить; але зазвичай на деякий час рекомендується профілактика у вигляді рухів, сприятливих для підтримки оновленого, здорового стану.

Тому для повного одужання буває треба виконувати “домашню роботу” – Ваш обґрунтований індивідуальний набір лікувальних або профілактичних вправ – на кілька хвилин щодня. І, якщо Ви справді хочете позбутися не наслідків, а причини Ваших негараздів, – іншого шляху просто не існує!