Відкритий лист

Вітаю! Я Олесь Костоправ, лікар-остеопат, мануальний терапевт. Досвід роботи 30 років.

Звертаюся до бойових командирів, бійців ЗСУ, військових медиків, працівників військкоматів і всіх військових керівників.

Воїни носять на собі від 20 до 40 кг амуніції. Це досить велике навантаження на хребет і все тіло. А після Чорнобиля кістяки вже зовсім не ті, і не витримують таких навантажень, навіть у молодих і тренованих.

Я щодня працюю з бійцями – у всіх значна хронічна компресія (стискання) хребта, тазу, суглобів. Це суттєво зменшує боєздатність воїнів.

Не варто без крайньої потреби цілими днями носити бронежилети, бо це не тренує тіло, а гробить його! Якщо допускають бойові обставини, бажано кожні 2 години знімати “броник”, щоб тіло перепочило.

Стрибки з бронежилетом – це вірний підрив боєздатності воїнів. Ще до відправки на фронт, під час навчань хлопці “утоптуються” по повній – і йдуть на передову так чи інакше фізично зношені.

Принцип “війна все спише” – не на часі. Ще раз – мова йде про боєздатність бійців, а отже не лише про результативність їхніх дій, але й про безпеку їхнього життя!

Що пропоную?

Оздоровчо-лікувальний комплекс з кількох вправ: займає кілька хвилин протягом дня, можна виконувати за будь-яких польових умов, навіть не знімаючи бронежилета. Результат – полегкість в усьому тілі зразу ж. Див. відео:

Дивитися/завантажити на Vimeo »

Також пропоную фахову допомогу всім воїнам ЗСУ, тероборони, добробатам і військкоматам. Беру розкладний стіл, приїжджаю в місце розташування бійців, працюю і даю чіткі, робочі рекомендації. Протягом 1 дня можу ефективно оздоровити 30-35 бійців.

Армія – це насамперед люди. Бійці мають бути здоровими! Це обов’язок кожного – і командирів теж!

Поширюйте цей матеріал. Звертайтесь!

+38 (044) 360-02-12,
+38 (094) 924-72-12.
https://kostoprav.org

Разом до перемоги!