Профілактика та лікування “військових” проблем із хребтом!

Сьогодні практично всі, хто носить зброю, бронежилети та іншу амуніцію, потерпають від проблем хребта і суглобів. Відбувається жорстка компресія (стискання) цих структур. Хребет “сідає” навіть у міцних тренованих чоловіків. Звідси загальна втома, болі в спині і в усьому тілі. До цього не можна звикнути, бо “просідання” всіх структур триває постійно і накопичується. Це знижує боєздатність – і, таким чином, підвищує загрозу для життя бійців!

Що робити? Розтягувати все тіло і хребет. Як?

  1. Провисати на перекладині (трубі, гілляці, дверях…) 10-20 секунд: ноги на підлозі, руки вище голови на 20 см (накинути ремінь або рушник на поперечину. Провисати можна кожні 15-30 хвилин – див. відео: Вправа “висіння на дверях”.
  2. Розгинати грудний відділ спини на м’ячику 12-15 см у діаметрі або – аналогічно – на пластиковій пляшці з водою 1,5-2 л: лежачи, ноги зігнуті і широко стоять; руки за головою, підтримують голову. До 1 хвилини кілька разів на день – див. відео: Гойдання спиною на м’ячику.
  3. Вправи біля стіни з однією та двома руками вгорі – див. відео: Вправи на розтягування біля стіни.
  4. Лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах і стоять. Опускаємо коліна ліворуч – 10 секунд, праворуч – 10 секунд. Так кілька разів. Потім нога на ногу – і робимо те ж саме.

Вкрай важливим є проходження сеансів структурної корекції організму. Фахівець може швидко познімати блоки в хребті і в усьому тілі, поправити нутрощі, дати конкретні рекомендації кожному. Це дає дуже швидкий і максимальний результат: легкість тіла, висока боєздатність.

Це може бути лікування (усунення болю і т.д.), профілактика майбутньої компресії хребта – або реабілітація при травмах, переломах, пораненнях, контузіях.

Я пропоную безкоштовну фахову допомогу – беру розкладний стіл, приїжджаю і працюю.

Є можливість проведення індивідуальних сеансів лікування, рекомендацій – а після них групових навчань простим, доступним, швидкодіючим вправам на відновлення тіла і хребта. Їх виконання займає лічені хвилини протягом дня, а результат є відразу.

Це необхідний для здоров’я військово-польовий “лікнеп”, що суттєво відновлює фізичну боєздатність.

Дзвоніть!

Олесь Костоправ:
+38 (044) 360-02-12,
+38 (094) 924-72-12.
https://kostoprav.org

Разом до перемоги!