ХАДУ з погляду структурної корекції організму

hadu.org

ХАДУ – потужна методика оздоровлення й зміцнення організму. Її суть – динамічні вправи з максимальним напруженням м’язів і з розтягуванням тіла (силові розтяжки); робота тільки з власним тілом, без додаткової ваги і знарядь. Автор методики – дуже симпатичний і сильний Звіад Арабулі – практикує в Києві.

Плюси методики:

  1. Фізіологічність – насамперед тренуються слабкі місця, йде гармонізація тіла.
  2. Нетравматичність (крім “колобка” й “ластівки” – про це див. нижче).
  3. Висока ефективність, швидкі результати – зростає сила, працездатність, зменшується втома і кількість часу на сон.
  4. Максимальна зручність і доступність – для практики треба легкий одяг (чи нічого), 1 квадратний метр площі будь-де, хоч в літаку.
  5. Можна позайматись 5-10 хвилин на день, можна 1 годину – ефект однозначно буде.
  6. Дозовані навантаження м’язів тулуба і кінцівок запобігають остеопорозу і навіть можуть його зменшувати.

Раджу хоча б кілька занять пройти з інструктором ХАДУ, найкраще – з автором методики Звіадом Арабулі. Тут є свої нюанси, які самотужки по відео будуть зрозумілі не всім.

Мінуси:

  • при явних проблемах у шиї потрібно дуже обережно виконувати шийні вправи, типу “колобок” і “ластівка”.

ХАДУ добре для післяінсультних хворих: посилання імпульсу від мозку до кінцівки чи тулуба включає нервову і м’язову системи, а намагання максимального напруження суттєво збільшує прогрес одужання.

З власних спостережень.

Високий худорлявий чоловік 33 років після піврічних регулярних занять ХАДУ приємно здивував: тіло стало пружнішим, еластичнішим, міцнішим, і з’явився ефект гумоподібності структур, зменшилася різниця між м’якими і твердими тканинами. В цілому – явно поздоровішав. Ось цей ефект “гумовості” тіла – надзвичайно корисна річ. Тренажерами такого не досягнеш.

Share Button
15 Квітня 2018   (оновлено 26.09.2020)   //   Категорії: Всі публікації, Тренування і спорт, ЯК БУТИ ЗДОРОВИМ: бесіди з лікарем   ·   Теґи:    
Є питання? Телефонуйте:  +38 (044) 360-02-12,  +38 (094) 924-72-12