ХАДУ з погляду структурної корекції організму

hadu.org ХАДУ – одна з найпотужніших методик оздоровлення організму. В основі – повільні рухи з максимальною і постійною напругою м’язів-антагоністів та концентрацією уваги на цьому. Автор методики – Звіад Арабулі. Режим тренування в ХАДУ докорінно відрізняється від інших тренувань тіла без додаткової ваги і знарядь. Це ноу-хау в спорті!

Одночасна робота м’язів-антагоністів (приміром, біцепс-трицепс) “підтягує” насамперед слабкі місця, що унеможливлює травму, одночасно збільшуючи, але фізіологічно, навантаження на суглоби – зв’язки – окістя.

Задіяність багатьох груп м’язів з максимальною концентрацією і зусиллям в рази зменшує час тренування, при цьому максимально включаючи весь потенціал тіла. Звідси дуже швидке зростання силових показників і енергетичності.

Постійна зосередженість на рухах виховує мозок, волю й тіло, знижує хаотичність мислення.

Все, що незвичне – стимулює організм. ХАДУ – це бомба, що пробуджує і омолоджує його!


Плюси методики:

  1. Фізіологічність і нетравматичність – рівномірно тренується все тіло, насамперед найслабші місця; йде декомпресія хребта і розтягування тіла – це рідкість.
  2. Висока ефективність – дуже швидкий результат: міцність тіла за лічені тижні, висока енергетичність, концентрація уваги, зменшення потреби у сні.
  3. Можна займатися 5-10 чи 30 хвилин – ефект однозначно буде.
  4. Універсальність: методика доступна й потрібна кожному – здоровому, зовсім немічному і лежачому, астронавту в умовах невагомості.
  5. Максимальна доступність – для практики треба 1 квадратний метр площі будь-де, хоч у літаку чи в поїзді.
  6. Зменшення або й усунення остеопорозу.

Мінуси:

  • слід обережно виконувати вправи “колобок” і “ластівка – при проблемах у шиї можуть бути нюанси.

Принципи ХАДУ незамінні в реабілітації, в т.ч. післяопераційних, особливо післяінсультних хворих. Завдяки тренуванням іде прискорене відновлення зв’язку [мозок] → [посилання імпульсу до тіла] → [відтворення руху і його контроль].

Окрема тема – лекції і книги Звіада. Дуже грамотно, розумно, незвично і по-новому він подає матеріал про наш організм і здоров’я. Однозначно раджу до ознайомлення і застосування. “Піраміда” організму, віднайдена Звіадом, зовсім не схожа на те, що дають у медичних вузах. Автор абсолютно правий, поставивши в основу опорно-рухову систему (ОРС), яку обслуговують усі інші системи, даючи їй живлення і управління. Адже неспроста 75% всіх інвалідностей, за даними ВООЗ, складають саме проблеми опорно-рухової системи. А геніальна розробка Звіада – його мультифункційні тренажери – це теж ноу-хау, гідне застосування якому є і на землі, і в космосі.

З власних спостережень

Високий худорлявий чоловік 33 років після піврічних регулярних занять ХАДУ приємно здивував: тіло стало пружнішим, еластичнішим, міцнішим, і з’явився ефект гумоподібності структур – зменшилася різниця між м’якими і твердими тканинами. Таке “гумоподібне” тіло – надзвичайно рідкісний і потужний результат, це просто ідеал! За допомогою звичайних тренажерів досягти такого ефекту неможливо.