Заняття з остеопатичної гімнастики для самокорекції тіла

Остеопатична гімнастика На численні прохання пацієнтів і читачів розпочинаємо заняття з остеопатичної гімнастики.

Вправи ретельно підібрано з використанням багаторічного досвіду в остеопатії, вертебрології та мануальній медицині лікаря Олеся Олександровича Костоправа.

Гімнастика, що містить в собі спеціальні, а часом і унікальні вправи в певній важливій послідовності, спрямована на м’яку корекцію найбільш вразливих місць опорно-рухової системи, зняття хронічного болю, усунення нервово-м’язових защемлень, дискомфорту в тілі. Значно збільшує гнучкість, рухливість та зміцнює суглоби, зв’язки; тонізує не лише м’язи, а й усе тіло.

Відбувається м’яке всебічне оздоровлення організму, проробка базових проблем у хребті, тазі, суглобах, животі. Може використовуватись як для полегшення та усунення хворобливих станів, так і для профілактики при головному болю, остеохондрозі, сколіозі, артрозі, коксартрозі, опущенні нутрощів, болю в грудній клітці, спині, животі, ногах, плечах.

Рекомендовано всім. Різний режим виконання вправ дозволяє займатися остеопатичною гімнастикою не тільки молодим і здоровим, а й людям старшого віку та тим, хто вже має проблеми зі здоров’ям, зайву вагу і “не товаришує” з спортом. Протипоказання – гострий біль чи гострий період перебігу певних захворювань.

Гімнастика дає реальне збільшення гнучкості, піднімає енергетику, працездатність, звільняє від давніх тілесних проблем та діагнозів, змінює життя на краще.

Будь-яка, навіть найпростіша, вправа може як призвести до полегшення і принести користь, так і нашкодити. Тому особлива увага приділяється навчанню коректному і безпечному виконанню вправ, поясненню важливих нюансів та деталей, врахуванню стану здоров’я та реальних можливостей організму. Інструктор індивідуально адаптує і підбирає комплекс, що може включати від 10-15 до 60 вправ – залежно від проблем, потреб і стану тіла.

Кожне заняття триває півтори години і проводиться індивідуально чи в невеликих групах по 5-8 чол. Для участі в групі учасник має пройти 1-2 індивідуальних навчальних заняття.

Вартість індивідуального заняття – 800 грн. Вартість заняття в групі – 350 грн.

При собі необхідно мати:

  • спортивний одяг,
  • змінне взуття для спортзалу або теплі шкарпетки,
  • щільний килимок у зріст людини (для йоги чи подібний, можна тканий),
  • питну воду.
У зв’язку з пандемією проведення групових занять може бути обмежене!

Заняття проводяться в комфортній залі за адресою:
метро “Палац Україна”, вул. Антоновича, 125, Навчальний центр “Панда Плюс” (maps.google.com).

Попередній запис та додаткова інформація за телефоном: +38 (063) 502-68-37.

Спільно з проектом:
Людмила Надточій. Просто досвід